Göz Kapağı
Ameliyatı

Etkileyici ve sağlıklı
bakışlar için kolay,
ağrısız ve sadece
20 dakikada
Göz Kapağı
Ameliyatı

Bilgi Talep Formu0 212 224 70 86

Göz kapağı ameliyatı nedir
ve nasıl yapılır?

Yeni Huzur Tıp Merkezi’nin uzman kadrosunca gerçekleştirilen göz kapağı ameliyatının birçok faydası vardır. İlk olarak, sarkık veya torbalı göz kapaklarını düzelterek daha genç ve canlı bir görünüm sağlar.

Gözlerin daha açık ve aydınlık görünmesini sağlar.
Göz kapağı ameliyatı ayrıca görme alanını açabilir
ve göz yorgunluğunu azaltabilir.

Göz kapağı ameliyatında, sadece ameliyat
bölgesi uyuşturulduğu için genel anesteziye ihtiyaç duyulmaz. Bu da kişinin ameliyat sürecinde ve uyandıktan sonra kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Lokal anestezi altında yapılan göz kapağı ameliyatı, hastanın bilinci yerindeyken ve iletişim halindeyken gerçekleştirilir.

Akıllı Mercek

Hayata yepyeni gözlerle
bakmak için
kolay, ağrısız ve hızlı
Akıllı Mercek
Uygulaması

Bilgi Talep Formu0 212 224 70 86

Akıllı mercek uygulaması
kimlere uygulanır?

Son zamanlarda herkesin sıklıkla söz ettiği akıllı mercekler, ancak alanında uzman hekimler tarafından, doğru şekilde uygulandığında etkili sonuç vermektedir.

Herkese akıllı mercek uygulanmaz ve bu uygulamada son derede seçici olmak gerekmektedir. En ideal hasta grubu 50 yaş üstü; yakın, uzak ve orta mesafe görüşte sıkıntı yaşayan kişilerdir. 45 yaş altı hastaların, retina hastalığı ve göz tansiyonu olanların bu ameliyattan uzak durması tavsiye edilir.

Yeni Huzur Tıp Merkezi’nin profesyonel kadrosu ile gerçekleştirilen akıllı mercek uygulaması sayesinde uzak ve yakın gözlüklerden kurtulur, yepyeni bir görüşe kavuşursunuz.

ArabicEnglishRussianTurkish
Rahim Filmi